• Duálne vzdelávanie

• Zamestnávatelia v systéme duálneho vzdelávania od šk. r. 2023/2024

1. ADAX plus s. r. o., ul. 1. mája 1221/17, 093 01 Vranov nad Topľou

Firma ADAX plus s. r. o. bol založená v roku 2007 nadväzujúc na činnosť podnikateľského subjektu Ing. Eduard Adam. Predmetom podnikania tejto spoločnosti je vedenie účtovníctva, kancelárske a sekretárske služby.

Žiak v duálnom vzdelávaní sa prakticky oboznámi so základnými administratívnymi činnosťami v podnikateľskom sektore, so spracovaním jednoduchého a podvojného účtovníctva, výpočtom miezd a spracovaním mzdovej agendy pre živnostníkov a malé spoločnosti nielen v okrese Vranov nad Topľou, ale aj pre širšie okolie.

Maximálny počet miest žiakov na pracovisku: 1

Kontakt: Ing. Eduard Adam, konateľ spoločnosti

2. Obecný úrad Vyšný Kazimír, Vyšný Kazimír 57

Žiak v duálnom vzdelávaní sa prakticky oboznámi s výkonom práce vo verejnom sektore, s výkonom práce na úseku rozpočtovania a priblíži sa nielen správe miestnych daní a poplatkov, ale prejde rôznymi pracovnými pozíciami, napr. aj oblasťou personalistiky.

Maximálny počet žiakov na pracovisku: 1

Kontakt: https://www.vysnykazimir.eu/ - Mgr. Katarína Baranová, starostka obce